מנופים להרמת רהיטים

כאשר הבניה הנפוצה בישראל הייתה נמוכה, שירותי מנוף לצורך העברת דירה או כשמעבירים את המשרד לא היו נחוצים כלל. אך הזמנים השתנו כך שהבניה הנפוצה בישראל כיום היא בניה לגובה. משום כך, כל מי שמתגורר בדירה גבוהה או שעובר לדירה חדשה במגדל מגורים זקוק לפתרון חזק שמתאים לגובה, לפעמים לגובה רב מאוד. חברת .CARGO L.S מעמידה לרשות לקוחותיה המרובים מגוון רחב של מנופים להרמת רהיטים. אם הרהיטים שלכם חשובים לכם, אם אתם זקוקים למגוון פתרונות הובלה ואריזה, בהתאמה אישית ללקוח – אנחנו הכתובת בשבילכם. 

כל הרהיטים במנוף אחד מיוחד
אילו רהיטים נוכל להעביר בשבילכם היום או מחר, או בכל זמן שמתאים לכם? חברת ההובלה .CARGO L.S נחשבת למובילה בתחומה בכל פתרונות ההובלה והמנופים.

מערך המנופים שלנו מסוגל להרים בשבילכם לגבהים יוצאים מן הכלל את כל סוגי הרהיטים שלכם. יש לנו מנופים להרמת רהיטים שיוכלו להעלות לביתכם החדש מערכות ישיבה מודרניות וגדולות. יש לנו מנופים שיכולים להעלות לדירתכם שולחנות מעץ מלא ורהיטים עתיקים. יש לנו מנופים שיכולים להעלות בשבילכם את כל סוגי הרהיטים האפשריים – לרבות ריהוט משרדי ורהיטים עסקיים וכן גם פתרונות מידוף ללקוחות מסחריים. ללא כל קושי נוכל להעביר בשבילכם גם פסנתרים ומקררים וכל דבר אחר שרוצים להביא לגובה רב, בכל מקום ובאמינות. אז לא משנה כמה רהיטים יש לכם ולא משנה באיזה גובה אתם נמצאים, את כל הרהיטים שלכם נוכל להעביר ולהעלות במנוף אחד מיוחד. 
 
 
עבודה מקצועית מובטחת 
הפעלה זהירה ואחראית של מנוף איננה מלאכה שכל אחד יוכל לבצע. אנחנו, ב-.CARGO L.S מתפעלים מנופים מקצועיים ומתוחזקים. אצלנו תמצאו מנופים חזקים, בעל כוח הרמה מעולה.

חשוב לא פחות – אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהפעלת המנוף תיעשה במקצועיות ובבטחה. אין ספור הורדות של רהיטים אל משאית ההובלה כבר ביצענו. אין ספור של העלאת רהיטים מהמשאית אל בתיהם או אל המשרדים של הלקוחות המרוצים כבר ביצענו. 
 
 
 
חשוב לציין כי מלבד מנופים להרמת רהיטים אנו מבצעים גם הובלות והעברות לכל חלקי הארץ. ומלבד זאת, אנו גם יכולים לספק לכם שירות נלווה של פירוק והרכבת רהיטים.

אם נחוץ לכם פתרון אחסון או שילוח, אם אתם גרים בבניין עם מעלית או ללא מעלית, אם אתם רוצים שההעברה וההרמה יתבצעו על הצד הטוב ביותר, אנו מתחייבים: אנו מתחייבים לעבודה בטוחה ומהירה. אנו מתחייבים לעבודה במחיר נוח. אנו מתחייבים שגם אתם, כמו הלקוחות הקבועים שלנו, תהיו מרוצים. 
 

נרים בשבילכם כל מה שתצטרכו 
מטבחים, רהיטים, משרדים, פסנתרים, כספות, כל מה שתצטרכו, נוכל להרים בשבילכם באמצעות המנופים המעולים שלנו. 
 

יש לנו ניסיון גם בהרמה לגובה מרשים ביותר, של עשרים קומות ויותר. ברשותנו מנופים להרמת רהיטים עד לגובה המרשים של 23 קומות. 
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם