מנופים להרמת ספות


כשאתם נכנסים אל אולם התצוגות לבחור ספה אתם בדרך כלל מסתכלים רק על הספה. בודקים אם היא נוחה, מתלבטים על הצבע שלה או על סוג הריפוד אך לא תמיד זוכרים כי הספה אמורה גם לעבור דרך דלת הבית. ישנם מקרים שרק כאשר המובילים כבר נמצאים עם הספה בפתח הבית אתם מגלים את הברוך... מה עושים במקרה כזה? מנופים להרמת ספות! זוהי התשובה.

כשאנחנו באים לקנות מקרר או ספה או כל פריט או רהיט גדול לבית, לא תמיד אנחנו זוכרים לקחת בחשבון את רוחב הדלת של הבית שלנו. נראה לנו כי אם מוכרים מוצרים כאלו הרי שניתן להניח כי אנשים משתמשים בהם ומכניסים אותם איכשהו הביתה. אז נכון שברוב המקרים אין כל בעיה והמקרר או הספה מצליחים להשתחל אל תוך הבית.

אך כאשר קורה, וזה בהחלט עשוי לקרות, ודלת הבית צרה או שחדר המדרגות הוא צר מידי ואין למעשה סיכוי להכניס את הדבר הביתה, או אז יש למצוא דרך יצירתית אחרת. בדרך כלל יהיו אלו מנופים להרמת ספות או מנופים להרמת פסנתרים. באמצעותם ניתן יהיה להכניס אל הבית דרך המרפסת או לחילופין דרך חלון רחב, כמעט כל רהיט ובכל גודל.  

מנופים להרמת ספה – לא מתפשרים על ביטחון
ספה זהו רהיט כבד וגדול. כאשר מרימים ספה באמצעות מנוף זה חייב להיעשות באופן זהיר ובטוח. אם זה לא ייעשה כך הדבר עלול חלילה לפגוע באנשים הנמצאים בסביבה וכמובן שגם הספה עשויה איכשהו להינזק. על כן חובה לבדוק כי מדובר בשירות מנופים להרמת ספות שמתאימה למטרות מן הסוג הזה והמנופים בטוחים ובטיחותיים לשימוש.

מנופים להרמת פסנתר – כדי לא לפגוע בפסנתר 
לצורך שינוע פסנתר תמיד עדיף לבחור באפשרות של מנופים להרמת פסנתרים. הפסנתר הינו כלי רגיש ויקר וכל טלטול עשוי לפגוע בו. מנופים להרמת פסנתר המופעלים על ידי צוות מנוסה ומקצועי יסייעו בשינוע והובלה הכי נכונה ומתאימה לפסנתר.

Cargo LS מציעה מנופים להרמת ספה, פסנתר או כל רהיט גדול אחר.

Cargo LS מבטיחה שירות בטוח, יעיל ומקצועי.

אתם תהיו מרוצים!
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם