מנוף הרמות


במקרים רבים ושונים אנחנו זקוקים לשירות של מנוף הרמות. זה קורה באתרי בנייה וזה קורה בעת מעבר דירה. זה עשוי להיות כאשר אנחנו רוצים להוציא רהיט גדול מהבית או לחילופין להכניס דבר כזה הביתה. מנוף הרמות מסייע לנו בכל אותם המקרים לבצע את המוטל עלינו באופן הכי יעיל והכי זהיר. 
 
מנוף הרמות נועד לסייע לנו להניף לגובה או להוריד ממקום גבוה מוצרים או פריטים כבדים. במקרים רבים רק מנוף הרמה בשפלה יהיה זה שיצליח לבצע עבורנו את הדבר. על כן חשוב מאוד לפנות אל חברה אמינה אשר מחזיקה ציוד איכותי ובטוח על מנת שהמלאכה תתבצע היטב באופן הכי בטיחותי ויעיל.
 
מתי תזדקקו לשירות של מנוף הרמות?
  • אתרי בנייה – כאשר אנחנו בונים בית או בניין יש לנו ציוד רב שאמור להגיע לנקודות שונות באתר על מנת שניתן יהיה לעשות בהם שימוש למטרות הבנייה. זה כולל את המלט, הבלוקים, הריצוף ואחר כך גם הדלתות, הכלים הסניטריים, המטבחים ועוד, כאשר אלו הם פריטים כבדים מצד אחד ולעיתים רגישים ועדינים מצד שני. כאשר נעשה שימוש באמצעות מנוף הרמות לקומות גבוהות, הרי שכל אלו יגיעו אל המקום המדויק בקלות רבה וללא טלטולים מיותרים שעשויים לפגוע בהם.
  • מעבר דירה – גם בעת מעבר דירה אנחנו עשויים להזדקק לשירות של מנוף הרמה לקומה גבוהה. כאשר הדירה ממוקמת בקומה גבוהה ואנחנו רוצים לחסוך את העבודה והטרחה הכרוכה בהורדת כל התכולה דרך חדר המדרגות אנחנו יכולים לבחור ולהיעזר במנוף. המנוף יוריד עבורנו את כל התכולה באופן הכי מהיר עם מינימום טלטלות.
  • העברת רהיטים -  מנוף הרמה בשפלה עשוי לסייע לנו גם במקרים אשר בהם מדובר בפריט או רהיט בודד וכבד. זה יכול להיות שולחן רחב וגדול או פסנתר יקר, כאשר אלו יועברו באמצעות מנוף הרמות לקומות גבוהות דרך המרפסת של הבית. באופן כזה הם יועברו בקלות ובבטחה וישמרו עליהם מפני נזקים הנגרמים מטלטולים בדרכים הרגילות.
     
Cargo LS – כשאתם רוצים לשכור מנוף הרמה לקומה גבוהה.
 
Cargo LS – החברה שתדאג כי הכול יועבר בשלום ויגיע בשלמות אל היעד! 
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם