מנוף הובלה במרכז


אם מעבר דירה זהו אתגר מורכב הדורש הרבה היערכות ותכנון מראש, אז כשמדובר בהובלת משרדים מדובר באתגר מורכב שבעתיים. הציוד המשרדי הינו ציוד רגיש ויקר ואם משהו ייפגע בדרך לא בטוח שנוכל לשחזר את החומרים שניאבד. אתגר נוסף הניצב לפתחנו במקרה של מעבר משרד זהו הרצון שלא להשבית את המשרד ולא להפסיד ימי עבודה.

כך שההעברה אמורה להתבצע על ידי צוות זריז וזהיר במיוחד ובשעות לא ממש שגרתיות. במקרים רבים יהיו שירותי ההובלה אשר יבוצעו בעזרת מנוף הובלה במרכז, הפתרון הנכון והמוצלח ביותר.

כאשר מדובר במעבר משרד אנחנו ניצבים בפני משימה אשר דורשת מאתנו זריזות מצד אחד וזהירות יתירה מצד שני. במקרים רבים ניתן יהיה להסתייע בשירות שמציעה חברת Cargo LS.

מנוף הובלה במרכז שיסייע להוביל ולשנע בקלות רבה כל דבר, כל פריט וכל רהיט הקשור למשרד.

הובלה זהירה
ההובלה של הציוד המשרדי דורש זהירות והשגחה מיוחדת. מדובר בחומרים יקרים, לעיתים אלו מסמכים שאין להם כל גיבוי וחשוב להשגיח עליהם בשבע עיניים. הדבר הופך להיות מורכב ברגע שהם יוצאים מפתח המשרד ואמורים להגיע ליעד חדש. גם המחשבים, המדפסות וכל שאר הציוד המשרדי הינו ציוד יקר וחשוב לשמור עליהם ולא לטלטל אותם מידי הרבה. כאשר ההובלה נעשית באמצעות מנוף הובלה במרכז או מנוף הובלה ביבנה, הרי שההובלה מתבצעת באופן הכי זהיר ובצורה הכי שמרנית עבור אלו.

הובלה זריזה
ההובלה הנעשית בעזרת מנוף, זוהי הובלה מהירה במיוחד. זה חוסך את הטרחה הרבה בהוצאת הרהיט הכבד ממתחם המשרד והשינוע והפריקה במשרד החדש. מנוף הובלה בנס ציונה ירים את שולחן הישיבות או את הארונות הכבדים ויעביר אותם עם מינימום טלטלות אל היעד החדש.

מנוף הובלה בראשון לציון – ההובלה המהירה והזריזה למשרד
חברת  Cargo LSמבטיחה לכם שירות מושלם בעזרת מנוף הובלה במרכז. כל הציוד המשרדי שלכם יגיע אל היעד החדש בקלות ובמהירות.

מעבירים את המשרד? מזמינים מנוף הובלה ביבנה, מנוף הובלה בנס ציונה, מנוף הובלה בראשון לציון או בכל מקום באזור, כדי שהמשרד יוכל לחזור במהירות לשגרת העבודה.
 
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם