הרמת פסנתרים

הווירטואוזיות של נגני פסנתר יכולה להגיע לגבהים, אך כאשר מעבירים פסנתר ממקום למקום, כלי הנגינה הכבד והמכובד עצמו יצטרך להגיע לגבהים משלו. בחברת .CARGO L.S תמצאו פתרונות הרמה והובלה, לשביעות רצונכם המלאה. 

לפסנתר מקום חשוב במגוון רחב של סוגי מוזיקה. יצירות ממיטב המוזיקה הקלאסית נכתבו לפסנתר אך באותה המידה, הוא מלווה גם קונצרטים של מוזיקת ג'ז, מוזיקה קלה ומוזיקה פופולארית. לצד הפופולאריות המתמשכת של הפסנתר ככלי נגינה חשוב, הוא ידוע גם במשקלו הניכר. כאשר קונים פסנתר חדש או כאשר רוצים להעביר כלי נגינה מסוג זה למקום חדש, יש צורך בעזרה מקצועית. לא רק מובילים מקצועיים נחוצים אלא גם מנוף. אנו, בחברת .CARGO L.S מחזיקים מנופים להרמת פסנתרים. אם אתם נגנים חובבים או מקצועיים, אם אתם צריכים להעביר פסנתר למקום שבו מתקיימת הופעה או קונצרט, צרו עמנו קשר. 
 
 
משאית ומנוף להובלות מיוחדות 
חברת .CARGO L.S יכולה להציע לכם מנוף להרמה של פסנתרים וכן משאית להובלת פסנתרים. לא כל חברה בעלת משאית גדולה וצוות סבלים תוכל להבטיח את שלימותו של הפסנתר החשוב לכם. אין זה חפץ שניתן לגרור או להרים מבלי להכיר את המבנה שלו, מבלי להביא בחשבון את משקלו הניכר.

זהו כלי נגינה, שיכול להגיע למשקלים העולים על בהרבה מאה קילוגרם ובהתייחס למגוון התצורות (כגון פסנתר כנף) חשוב שהנשיאה, ההרמה וההובלה ייעשו בזהירות ובהקפדה. 
 
 
כאשר הדברים אמורים בהובלה המשולבת עם מנופים להרמת פסנתרים, חשוב כי המנוף יהיה תקני וחזק ולא פחות מכך – מופעל בזהירות וכהלכה. השילוב בין אנשי מקצוע ומובילים, מנופים וניסיון, מאפשר לנו להבטיח לכם הובלה נקיה, מדויקת ובטוחה.

הפסנתר, כדאי להזכיר, איננו עשוי יציקה אחת וגם לא גוש אחיד של עץ. זהו כלי נגינה המורכב כיצירת אומנות, בעלת חיבורים מיוחדים, חלקם מעודנים. נשיאה לא נכונה, הובלה לא מקצועית, התייחסות לא נאותה עשויים להביא לנזק בל יתואר.
 

כדי שהפסנתר החשוב לכם כל כך יגיע באותה הצורה בדיוק שבה הוא יצא, כלי שלא תופענה שריטות (שלא לדבר על נזקים רציניים אף יותר) תמיד יש לבחור מובילים המתמחים בהובלת פסנתרים. תמיד יש לבחור הובלה בשילוב מנוף – להובלות מיוחדות. 

הרמת פסנתרים, גם לקומות גבוהות 
חברת .CARGO L.S מעסיקה מובילים מקצועיים שיודעים בדיוק מהי הדרך שבה יש להוביל ולהרים פסנתרים. בעזרת מנופים להרמת פסנתרים אנו יכולים ללא קושי להביא את הפסנתר לכל קומה, גם במגדל מגורים גבוה או אל אולם קונצרטים קשה לגישה. יש ברשותנו מנופים המגיעים לגובה של עשר או עשרים קומות ואף יותר. אנו מוציאים לפועל גם מבצעי הובלה או הרמה מסובכים ועומדים בכבוד בכל אתגר.
 

ההובלה נעשית לאחר עיטוף הפסנתר בחומרי עיטוף השומרים מפני טלטולי הדרך. אנו מתכננים היטב את הורדת הפסנתר או העלאתו, תוך שימוש בכננת חזקה ואמצעי הרמה מכאניים והידראוליים.
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם