הרמת מטבחים

האופנות השונות ניכרות היטב במטבחים הנמצאים בבתים החדשים. מטבחים מודרניים שונים עד מאוד מאלו הישנים יותר ואין ספק כי אין כמו הסטנדרט הגבוה של המטבחים שזה עתה יוצרו. אם אתם עוברים לבית חדש או שאתם משפצים את המטבח שהתיישן, חברת .CARGO L.S מעמידה לרשותם את מיטב פתרונות ההובלה וההרמה. חיפשתם מנופים להרמת מטבחים? .CARGO L.S – הבחירה המוצלחת בשבילכם. מטבחים לבנים או כאלה שנבנו מעץ מלא, מטבחים בסגנון כפרי או דווקא בסגנון עתיק, לא משנה הצורה, לא משנה הסגנון, את הכל נרים למחוז חפצכם, בכל גובה נתון. 

משפצים? מחליפים? הזמינו מנופים
שיפוץ של מטבח והחלפתו בחדש נחשב לצעד פופולארי מאוד. מטבח חדש הופך גם את הבית הישן למלא אווירה וסגנון. אתגר משמעותי שמלווה שיפוץ של מטבח יהיה העלאת כל המרכיבים השונים אל הבית. אחרי הכל, מהו בעצם המטבח החדש? מדובר לא רק במקררים ומקפיאים, גדולים ועתירי משקל.
 
 
מדובר גם במכלול של ארונות ומגירות ומדפים. מדובר בשיש חדש (משטח עבודה כבד) ולפעמים גם אי בסגנון חדיש. בהחלט אפשרי כי שיפוץ והחלפת מטבח יגיעו ביחד עם רכישה של פינת אוכל חדשה וכמובן גם החלפה של מדיח הכלים וגופי תאורה. כל הפריטים הללו, כולם עד אחד, מסתכמים במשקל רציני ונכבד. 
 
 
 
במקום לטלטל את הכל, פריט אחר פריט, הזמינו את הדבר המתבקש – מנוף. ברשותנו מנופים להרמת מטבחים שיוכלו להעלות בשבילכם את כל תכולת המטבח. אם אתם משפצים או מחליפים, אם אתם מתחדשים ומחדשים, .CARGO L.S יוכלו להרים בשבילכם את הכל מהכל, ללא כל קושי. 

הרמת מטבחים למגדלים 
מי שגר בקומת הקרקע או בוילה לא ממש זקוק למנוף כדי להכניס את המטבח החדש הביתה. אבל מי שגר בבניין רב קומות או במגדל מגורים חדיש, צריך פתרון הרמה מתוחכם, שמגיע רחוק. בין לקוחותיה של חברת .CARGO L.S ניתן למצוא אנשים מכל רחבי הארץ, רבים מהם דיירי המגדלים החדשים. המנופים שלנו חדישים ובטיחותיים ומתאימים למשימה. יש לנו מנופים להרמת מטבחים שיכולים להרים את המטבח שלכם גם אם אתם גבוה מאוד, אפילו בקומה האחרונה של מגדל מגורים. עשר קומות או עשרים ויותר – לאן שתצטרכו אנחנו מגיעים. כל עבודת הרמה, כל הרמה של מטבח, כל הרמה של מקרר, מדיח, מקפיא, ארון או כל דבר אחר נבצע באחריות, כך שתהיו מרוצים. 

הזמנתם נגר שיתקין לכם ארונות חדשים ומפוארים, אך הוא לא יכול להעביר אותם אליכם? תנו לנו לבצע את העבודה. יש לכם ארונות אבל נחוץ לכם איש מקצוע לפירוק, להובלה, להרמה והרכבה? .CARGO L.S מבצעים גם הובלות, גם הרמות מטבחים, גם פירוק והרכבה ובקיצור – כל מה שאתם זקוקים במקום אחד.
 

באמצעות המנופים שלנו נוכל להרים עבורכם גם מטבחים מוסדיים ואם צריך, אנו יכולים להעביר גם דירות או משרדים ואפילו פסנתרים. 
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם