הרמת חומרי בנין​

פרויקטים של בינוי, בתי מגורים, מגדלי משרדים, הקמה של קניונים – כל אלה לא יכולים להצליח ללא שלל חומרי בניין. מלט וגם לבנים, חצץ וגם קורות פלדה, משקופי אלומיניום, מקלחות, דלתות וכלים סניטריים, כל אלה וכן חומרים רבים אחרים כגון חלקי ריצוף בהמוניהם הופכים את אתר הבניה הריק למבנה גדול ממדים שהולך ומוקם. ככל שהמבנה הולך ומתגבה, ככל שהעבודות הולכות ומתקדמות, ברור כי יש צורך בפתרונות הרמה משוכללים.

הצוות המסור של חברת .CARGO L.S מעמיד לרשותכם פתרונות הרמה מעולים, שירימו גם את הפרויקט שלכם לגובה הרצוי. אם אתם צריכים מנופים להרמת חומרי בניין – צרו אתרנו קשר וכל מה שתצטרכו – נרים בשבילכם. 

פתרונות נלווים לעבודה בגובה – זה אנחנו 
חברת .CARGO L.S יודעת לספק מגוון רחב ביותר של פתרונות נלווים לעבודות בגובה, למכלול רחב של פרויקטים. בהקמת מבנה מסחרי, בהקמת בניין מגורים, בהקמת מגדל נישא ורם – בכל אלה אנו שמחים לקחת חלק. אנו גם שמחים לקחת חלק בפרויקטים של שיפוצים, הרחבות מבנים, תוספות בנייה. 
 

יש לנו ניסיון בעבודה עם מגוון רחב ביותר של לקוחות, החל מאנשים פרטיים, דרך מוסדות וחברות וכלה בקבלני ביצוע ממיטב השמות המוכרים. צריכים שותפים לדרך שיעזרו לכם להשלים כל עבודה בגובה? ברשותנו מנופים להרמת חומרי בניין כבדים, לכל גובה שתצטרכו.
 
 

פרויקט הבניה שלכם הינו בן 5 קומות?
קטן עלינו! הבניין שאתם בונים אמור להגיע ל-10 קומות? בשבילנו זה אפילו לא מתחיל להיות גבוה. משפצים או בונים בניין למגורים או למשרדים שצפוי להגיע ל-20 קומות ויותר? גם בכך יש לנו ניסיון רב. ברשותנו ישנם מנופים המגיעים לגובה 23 קומות כדבר שבשגרה כך שכמעט בכל פרויקט של בניה או שיפוץ נוכל להשתתף וכל הרמת חומרי בניין אנו יכולים לבצע. 

הרמת חומרי בניין ועוד הרבה יותר 
כשאתם עומדים להזמין מנופים להרמת חומרי בניין אתם רוצים להיות רגועים, ובצדק. אתם צריכים חברה שיכולה להבטיח לכם מנופים שתמיד מתוחזקים היטב וגם מנופאים ומפעלי מנוף הבקיאים במלאכתם. השילוב בין מנופים מהטובים בעולם לבין מפעילי מנוף מנוסים מבטיח לכם כי כל חומרי הבניין שאתם זקוקים להם יגיעו בדיוק לגובה הרצוי לכם. .CARGO L.S יכולים להבטיח לכם כל זאת, וגם הרבה יותר. 

מה עוד אנו יודעים לבצע? ברשותנו רכבי הובלה ומשאיות, שיוכלו להעביר בשבילכם כל מה שאתם צריכים, לכל מקום ולכל יעד. ברשותנו נגרים מומחים שיכולים להציע לכם שירות של פירוק או הרכבת רהיטים. מלבד העלאת חומרי בניין לגובה, אנו יכולים להציע גם שירותי אריזה, הובלה של דירות וגם של משרדים. 
 

מתמחים בהובלות בשילוב מנופים, הרמת רהיטים כבדים, פסנתרים וכל דבר אחר שאתם צריכים. בנוסף לפתרונות הובלה, שינוע והרמה, אנו מציעים גם שירותים נלווים של אחסנה ואפילו שילוח בין לאומי. 
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם