הרמת חומרי בניין


איך הופך אתר ריק לאתר בנייה ואחר כך לבית או בניין רב קומות? הרבה חומרי בנייה, כלים כבדים, כלים סניטריים, דלתות, חלונות ועוד. כדי שמכל אלו יורכב בית או בניין אנחנו חייבים גם מנופים שיניפו את כל הציוד לגבהים ולמקומות הרצויים. הרמת חומרי בניין, רק על ידי חברה המציעה שירות של מנופים לצרכי בנייה עם ניסיון, מקצועיות ומומחיות בתחום.

כל בנייה ולו יהא זה של בית בודד זקוק למגוון חומרי בנייה. כאשר מדובר בבית בן חמש קומות או בניין משרדים בן עשר קומות הרי שם מדובר באתר בנייה ענק עם הרבה מאוד חומרים. מלט, בלוקים, חול, רצפה ועוד שלל חומרים וציוד חשמלי כבד. בכדי שניתן יהיה להגיע עם כל דבר לכל קומה, חייבים את השירות של מנוף המציע הרמת חומרי בניין. החומרים הכבדים והצורך התכוף להרים אותם דורשים מנופים איכותיים וחזקים במיוחד על מנת שהמלאכה כולה תתבצע היטב מבלי שייגרמו תקלות או גרוע מכך פגיעות בנפש.

Cargo LS – באופן הכי זהיר, הכי מקצועי והכי בטוח
כולנו זוכרים את המקרה שארע לא מזמן אשר בו קרס מנוף באתר בנייה ופגע בעובדים ששהו במקום. אף אחד אינו מעוניין שדבר כזה יקרה במתחם הבנייה שלו. על כן, החשוב ביותר הוא להקפיד על כך שהמנופים יהיו בטוחים לשימוש, מנופים של חברה אמינה אשר מבטיחה כי הרמת חומרי בניין בעזרת מנופיה תתבצע באופן הכי בטוח והכי מושלם.

הרמת חומרי בניין עם מנוף לכל מטרה
בונים בניין רב קומות? עשר, חמש עשרה או אפילו עשרים קומות? זקוקים למנופים שיצליחו להתרומם עד לגבהים אלו? אצלנו תוכלו לקבל את המענה גם לכך. כי אנחנו מצוידים במנופים גבוהים של עד 23 קומות! כך שתוכלו בקלות להעפיל עם המנופים שלנו עד לגובה הרצוי. 

מלבד הרמת חומרי בניין עם מנוף אנחנו מציעים גם הובלות רהיטים עם מנוף בשפלה, הובלות רהיטים עם מנוף בתל אביב והסביבה.

לצורך הרמת חומרי בניין או הובלות רהיטים עם מנוף בשפלה והובלות רהיטים עם מנוף בתל אביב - פנו אלינו. 

Cargo LS לשירותכם!
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם