העברת משרדים

מיטב המשרדים שעדיין לא שוכנים במגדלי משרדים מתכננים בקרוב מעבר למשכן חדש. מיטב המשרדים שעומדים לעבור למשרד חדש מתלבטים בשאלה לא רק מי יבצע את ההובלה אלא גם מי יבצע את הרמת המשרדים וכל תכולתם למשכן החדש. .CARGO L.S מצוידים בדיוק בכל מה שצריך בכדי לעזור לכם בביצוע המעבר וההרמה, באמצעות משאיות, מנופים וצוות מובילים מנוסה ואחראי. משרדי עו"ד, משרדי ייעוץ מס, משרדי אדריכלים, יועצים וכל משרד אחר – קראו לנו, אנו מגיעים ערוכים ומצוידים. 

הרמת משרדים במהירות ובדייקנות 
אפילו עוד לפני שיצרתם עימנו קשר, נוכל להעריך במידה רבה של וודאות מה נחוץ לכם. לא נחוצים לכם רק מנופים להרמת משרדים אלא גם צוות שיודע לעשות את העבודה במהירות ובאופן דייקני. ככל שהמשרד שלכם יועבר למקומו החדש באופן מהיר יותר וככל שכל התכולה תורם בדיוק למקום הנכון ותסודר כהלכה, כך תוכלו לחזור לשגרה ולעבודה. אין ספק כי אתם צריכים חברת הובלה ומנופים שיעמדו בזמנים ויאפשרו לכם לחזור לשגרה מהר ככל האפשר. חברת .CARGO L.S על צוותה המקצועי מבטיחה לכם בדיוק את זה – מהירות, דייקנות, אמינות. 
 
 

הרמת משרדים, מחשבים ורהיטים 
אנו מצוידים בכל מה שדרוש כדי שנוכל להרים עבורכם כל דבר ודבר המצויד במשרדכם. לצד מנופים להרמת משרדים יש לנו עגלות נשיאה ופתרונות הרמה. כוח שרירים לצד פתרונות נשיאה והרמה מאפשרים לנו לקחת עבורכם כל פריט, כל רהיט, כל דבר.

אנו מנוסים בהעברה ובהרמה של שולחנות משרדיים ושל מערכות ישיבה למשרד, של ציוד מטבחונים וציוד מחשבים. אנו מעבירים ללא קושי ומרימים מזגנים ושטיחים, מדפים כבדים וכל דבר אחר הנחוץ לכם. אם יש לכם חדרי שרתים וכל ציוד רגיש אחר – אל חשש. ציוד ההרמה והמנופים יעמידו את הכל במקום, בבטחה ובאחריות. 
 

אריזה ועיטוף לפני ההרמה 
כל הובלה וכל הרמה שאנו מבצעים – אנו מבצעים באופן מוקפד ומתוכנן. במידת הצורך, נוכל להציע לכם לא רק הרמת משרדים אלא גם אריזה ועיטוף, לפני ההרמה. באמצעות ארגזים ויריעות ניילון ואריזות וואקום, ניתן לשמור על כל מה שחשוב לכם.

במידה ויש לכם במשרד רהיטים שמצריכים פירוק, גם את זאת ניתן לבצע ללא שום קושי. ברשותנו נגרים מומחים שיודעים לפרק כל רהיט ומרכיבים אותו לאחר ההרמה. אנו מתמודדים גם עם הרמת משרדים באזורים לא פשוטים לגישה ומתמחים במציאת פתרונות מיטביים. 
 

מנופים שנוגעים בשחקים 
יתכן שאתם עוברים למשרד שכמעט נוגע בשמיים. יתכן שמגדל המשרדים החדש אליו אתם עוברים ממש נוגע בשחקים. אל דאגה - .CARGO L.S ישלימו עבורכם את המעבר בזכות המנופים המעולים, המתוחזקים.
 

ברשותנו מנופים מהטובים בארץ, לרבות כאלה המגיעים בבטיחות מלאה גם לגובה של יותר מ-20 קומות. הפעלת המנוף, כננות ההרמה, משטחי הנשיאה, נעשים במלוא המקצועיות ואין כמו לקוחותינו הרבים להעיד על כך. 
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם