מנופים להעברת דירות (עד קומה 23)

כחברה המתמחה בהעברת דירות ואספקת שירותי מנוף, יודעים ב-.CARGO L.S כי תכולת דירות יכולה להיות כבדה, כבדה מאוד. אך בשבילנו, אין דבר כזה "כבד מדי" ממש כפי שאין דבר כזה "גבוה מדי". כל תכולה, כל פריט, כל דבר נוכל להעביר עבורכם, לדירתכם החדשה. לא משנה היכן הדירה החדשה שלכם נמצאת או מהו הנוף הנשקף מהחלון, נוכל להרים את התכולה שלכם כמעט עד השמיים. מכיוון שיש לנו מנופים להעברת דירות (עד קומה 23), אתם יכולים להיווכח בעצמכם שאנו לא מגזימים. הרמה לגובה והובלה מקצועית – זה בדיוק מה שאנחנו מבטיחים וגם מקיימים. 

מה אנו מעבירים ומרימים
אנו יכולים להעביר ולהרים כל תכולה וכל פריט, תכולת דירות וגם תכולה של משרדים. אך כדי שיהיה ברור על מה אנו מדברים כשאנו מציעים מנופים להעברת דירות, נפרט למענכם אילו פריטים מרכזיים שכמותם כבר העברנו לעשרות, למאות ולפעמים גם לאלפים. 
 
  • אנו מעבירים, מרימים ומובילים את כל סוגי הרהיטים –
    מערכות ישיבה, כיסאות, שולחנות, מזנונים, מיטות ויטרינות. 
     
  • אנו מעבירים, מרימים ומובילים גם פריטים מיוחדים, כדוגמת פסנתרים. אם יש לכם פסנתר היקר לליבכם או כל דבר גדול וכבד אחר – המובילים המקצועיים שלנו והמנופים הכבירים שלנו יביאו אותם למקום הרצוי לכם ובבטחה. 
  • אנו מעבירים, מרימים ומובילים את כל סוגי מכשירי החשמל, לרבות מכשירי חשמל לבנים ומכשירי קירור, מערכות מיזוג, מקררים, מכשירי אלקטרוניקה וחשמל מכל סוג
  • אנו מעבירים, מרימים ומובילים ארגזים עם כל תכולה שניתן להעלות על הדעת – ספרים, משחקים, כלי מטבח, שטיחים, מזרונים, אוספים. 
גובה רב זה לא משחק 
העברה של דירות איננה משחק ילדים. לצורך כך דרושים מובילים חזקים, חסונים, שיודעים להעביר ולהרים בבטחה משאות כבדים. על אחת כמה וכמה, זה עניין למקצוענים כאשר צריכים לבצע הרמה לגובה. מנופים להעברת דירות (עד קומה 23) יכולים להיות עניין מאוד מסוכן ואנו מזכירים זאת לעצמנו בכל יום עבודה מחדש. עבודה מסוג זה אסור להניח בידיהם של מחוסרי ניסיון או פועלים נמהרים.

אצלנו, ב-.CARGO L.S גאים במיומנות הביצוע, בזהירות ובקפדנות שבהם אנו ניגשים לכל העברת דירה. גם לאחר שצברנו ניסיון רב, גם לאחר שטיפלנו בציוד ובתכולה של מגוון לקוחות פרטיים (וגם של לקוחות עסקיים) אנו אף פעם לא מבצעים קיצורי דרך או מעגלים פינות. עבודה בגובה מחייבת זהירות מיוחדת. עבודה בגובה מחייבת תשומת לב להעמסת כל פריט ופריט על המנוף ועל משטח ההרמה. צריך זהירות מיוחדת בהפעלת הכננת ובהכנסת כל הפריטים לתוך הדירה (שנעשית בדרך כלל מבעד למרפסת). 
 

אם אתם צריכים אנשי מקצוע מיומנים, אם אתם רוצים שרק הטובים ביותר יטפלו בחפצים החשובים לכם וירימו אותם עד לדירה, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר. בנוסף, אנו מציעים גם שירותי אחסון, פירוק ואריזה וכן הובלת משרדים ושילוח בין לאומי מקצועי.
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם