הובלה עם מנוף באשדוד


אתם מעוניינים להוציא את הפסנתר מהבית אך הוא רחב מפתח הדלת? אתם צריכים להעביר רהיטים אך הם רחבים מידי ביחס לחדר המדרגות? מה הבעיה? הזמינו הובלה עם מנוף באשדוד. תוך דקות ספורות כל מה שתרצו יהיה בחוץ!  
 
ישנם מקרים רבים אשר בהם אנחנו זקוקים לשירותי הובלה על מנת להעביר ממקום למקום רהיטים או פריטים שונים. ברוב המקרים חברת ההובלה תפרק את הרהיטים ותצליח להוציא אותם מהבית או להכניס אל הבית בדרך המלך, כלומר בעזרת המעלית או בחדר המדרגות. אך כאשר מדובר ברהיט גדול שאי אפשר לפרקו כמו לדוגמא מיטה רחבה או שולחן כבד, כך גם עם פסנתרים וכדומה, או אז יש למצוא פתרון יצירתי אחר. אנחנו בחברת Cargo LS מציעים שירות של הובלה עם מנוף באשדוד. 
 
הובלה עם מנוף באשדוד – איך זה מתבצע?
כאשר שירותי ההובלה אמורים להיעשות באמצעות מנוף, העברת הפריטים או הרהיטים תיעשה דרך חלון רחב או לחילופין מרפסת הבית. המוצר או הפריט ייקשרו היטב אל המנוף ובזהירות רבה תורד הכבודה ישירות אל תוך משאית ההובלה.
 
הובלה עם מנוף באשדוד – מי זקוק לשירות?
להלן דוגמאות שונות למקרים אשר בהם אתם עשויים להזדקק לשירות:
  • קומה גבוהה  – כאשר הבית בבאר יעקב בקומה גבוהה, נראה כי יהיה זה הרבה יותר פשוט להעביר את כל התכולה באמצעות שירות של הובלה עם מנוף בבאר יעקב. באופן כזה התכולה תגיע במהירות אל המשאית עם הרבה פחות עבודה ומאמץ.
  • מוצר גדול – כפי שכבר ציינו לעיל. כאשר מדובר בפריט רחב וגדול שאי אפשר לפרקו והוא לא יכול לעבור מפתח הבית בבת ים, או אז הובלה עם מנוף בבת ים  יהיה הפתרון.
  • מוצר רגיש – כאשר מדובר במוצרים עדינים ורגישים כמו לדוגמא פסנתר, שכל תזוזה בלתי זהירה עשויה לפגוע בו, וודאי שיהיה זה טוב יותר לו תתבצע ההעברה באמצעות שירות של הובלה עם מנוף בחולון שישמור על מינימום של תזוזות וטלטולים.
     
הובלה עם מנוף בבאר יעקב, הובלה עם מנוף בבת ים, הובלה עם מנוף בחולון –באמצעות חברת Cargo LS. 
 
כדי שההובלה תתבצע באופן בטוח.
 

טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ

 

השאירו פנייתכם כאן,
ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
טלפון
072-33-80-956
כתובת
רחוב צבי פרנק 39, ראשל"צ
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם